, ,

NOVINKA: Breussova masáž – pohlazení pro bolavá záda a pocuchané nervy

Breussova masáž je novinka, kterou můžete od ledna 2023 vyzkoušet ve Studiu AURA ve Frenštátě p. R. Tato masáž pomáhá uvolňovat tělesné i psychické bloky a je příjemným řešením pro bolavá záda i pocuchané nervy.

Během masáže se do celé oblasti páteře intenzivně vtírá a vmasíruje třezalkový masážní olej. Masáž v kombinaci s výtažky z třezalky pomůže uvolnit napnuté svalstvo, regenerovat a vyživovat meziobratlové ploténky a má blahodárné účinky také na psychiku, která má značný vliv na páteř a svaly. Breussova masážní metoda pomáhá okysličovat tkáně obratlů, odplavovat škodliviny z těla a stimulovat nervová vlákna vedoucí od páteře.

Při masáži se zaměřujeme přímo na postižená a bolestivá místa zad. Tato příjemná a uvolňující léčebná masáž pomáhá uvolňovat meziobratlové ploténky, aniž by při jejich napravování byla pociťována větší bolest. Celá páteř se díky Breussově postupu snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje.

Objednejte se na Breussovu masáž k našim specializovaným masérům ve Studiu AURA: Tel. +420 732 608 989, rezervace a dotazy přijímáme také na recepce@studioaura.cz.