Studio AURA pro vás udělá první poslední. Protože nám záleží na spokojenosti našich klientů, rozhodli jsme se pro několik zásadních změn, které vás už od 1. dubna 2014 určitě potěší. Rozšířili jsme náš tým o další profesionály, prodloužili jsme provozní dobu a díky tomu zde pro vás budeme každý všední den až do večerní 19. hodiny. A spolu s novými členy týmu pro vás připravujeme rozšíření služeb o další masáže a terapeutické techniky. Určitě se máte na co těšit.

Lenka, Jarka a Dalibor – tři noví terapeuti ve Studiu AURA

Tři nové tváře vnáší do týmu Studia AURA, doufáme, nejen lepší časovou nabídku pro vaše objednávky, ale také řadu zajímavých terapeutických a masážních technik, kterými rozšiřujeme již tak bohatou nabídku služeb Studia AURA. Představujeme vám naše nové hrdiny:

Lenka Volná je specialistkou s více než desetiletou praxí. Zaměřuje se na lymfodrenážní techniky, reflexní terapii plosky nohy, masáž lávovými kameny a baňkování.

Jarka Petřeková má více než šestiletou praxi v oboru masérky. Věnuje se fytoterapii, kterou vám představíme v některém z následujících článků na našem blogu.

Dalibor Lžičar má za sebou již více než 13 let praxe, je odborníkem na reflexologii, akupresuru a alternativní medicínu. Provádí pulsovou diagnostiku, kinesio taping, masáže pro formování postavy a řadu dalších technik, které vám budeme na našich stránkách postupně představovat.

Přečtěte si více o celém týmu Studia AURA a přijďte nás poznat osobně.

Rozšiřujeme otevírací dobu

Jak jsme se již zmínili, od 1. dubna 2014 jsme připraveni o vás pečovat v rozšířené pracovní době, nově každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin.

Své objednávky nám můžete volat již nyní a od 1. dubna 2014 se těšte na spoustu dalších novinek ve Studiu AURA – nejen v rehabilitačních technikách, ale v ještě preciznějším a individuálnějším přístupu ke každému z vás. Obraťte se na nás s důvěrou.