Věnujte svým blízkým originální vánoční dárek. Dárkové poukazy do Studio AURA a Fit AURA jsou ideálním dárkem pro muže i pro ženy všech věkových kategorií. S našimi dárkovými poukazy darujete svým blízkým zdraví a příjemné zážitky!

Dárky plné zdraví ze Studia a Fit AURA

Rehabilitační centrum Studio AURA a sportovně-relaxační centrum Fit AURA vám přináší na Vánoce 2011dárky plné zdraví pro vás, vaši rodinu, přátele, drahé a blízké, milé a ještě milejší. Vyberte si některý z našich věcných dárků pro ty, kteří jsou sportovně aktivní či bojují s nadváhou. V naší nabídce najdete např. šetrné přípravky pro péči o tělo nebo specializované kosmetické přípravky, které napomáhají k rychlejšímu opálení v soláriu. Ve Fit AURA vám nabízíme přípravky, které posilují tvorbu svalové hmoty, zamezují ničení svalové tkáně a podporují odbourávání tuků. Rádi vám pomůžeme s výběrem přímo v našich centrech ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Dárkové poukazy do Fit AURA a Studio AURA

Nevíte, který dárek vybrat? Poraďte se s námi nebo využijte univerzální dárkové poukazy Studio a Fit AURA z naší nabídky! Dárkové poukazy lze využít při návštěvě fitness, wellness, solné jeskyně nebo solárního studia nebo při návštěvě masáží ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dárkové poukazy do Studia AURA využijete rovněž na všechny nabízené procedury – fyzioterapii, lymfodrenáže, termolipolýzu, vodoléčbu, návštěvu solária a masáže.

Potěšte své blízké a věnujte jim dárky plné zdraví! Navštivte nás ve Studiu AURA, ve Fit AURA, nebo nás kontaktujte!