, ,

Otevření Studia AURA ve speciálním provozu od 4. května 2020

Již od 4. května 2020 vám ve Studiu AURA na ul. Horní ve Frenštátě začneme opět poskytovat naše služby. V souladu s aktuálním harmonogramem uvolňování opatření Vlády ČR je nám jakožto nestátnímu zdravotnickému zařízení umožněno opětovně otevřít od 4.5.2020 a to prozatím v omezeném provozu.

Poskytování služeb v omezeném provozu

Studio AURA bude od 4.5.2020 otevřeno v běžnou provozní dobu a poskytovat bude všechny služby kromě wellness a relaxačních procedur. V provozu tedy bude rehabilitace i fyzioterapie. (Solárium se otevře až v další fázi.)

Ošetření bude poskytováno výhradně objednaným pacientům. Všichni pacienti předloží a podepíší čestné prohlášení, ve kterém dosvědčí, že:

  1. v posledních čtrnácti dnech nenavštívili žádný z těchto států: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Norsko, Švédsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Velká Británie a Švýcarsko
  2. nemají nařízenu povinnou karanténu pro onemocnění koronavirem COVID-19
  3. v posledních čtrnácti dnech nebyli v jakémkoliv kontaktu s osobou, která by onemocněla onemocněním koronavirem COVID-19
  4. nemají žádné potíže, které by mohly svědčit pro onemocnění koronavirem COVID-19, tedy nemají rýmu, kašel, dušnost, únavu, bolesti svalů ani zvýšenou tělesnou teplotu, a po celkové stránce se cítí dobře

Čestné prohlášení si k tomuto účelu můžete předem stáhnout do počítače (zde ve formátu .docx), vytisknout a podepsat. Nemáte-li tuto možnost, bude tiskopis samozřejmě dostupný také přímo na recepci Studia AURA.

Čekárna funguje výlučně v uzavřeném režimu.

Podmínky absolvování domluvené procedury

  • dostavte se v přesně určenou dobu.
  • chraňte povinně sebe i náš personál ochrannými prostředky, minimálně ochrannou rouškou
  • předložte podepsané čestné prohlášení (podepište přímo na recepci)

Objednejte se

Objednávat se můžete už nyní na tel. č. 732 608 989. Tato linka je nyní v provozu v pracovní dny od 8-11 h a odpoledne po 17. h.

Těšíme se na vás
Tým Studio AURA